Home / MAGAZİN  / Yılbaşı Alışverişine Ünlüler Akın Etti

Yılbaşı Alışverişine Ünlüler Akın Etti

Son haftalarda oldukça yoğunlaşan yılbaşı alışveriş organizasyonlarına son damgayı ZUBİZU vurdu. 200’den fazla markanın yer aldığı ‘ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’ni bu yıl 10 binin üzerinde kişi ziyaret ederken, gelen ünlü isimler de ayrı bir renk kattı.

ZUBİZU’nun gelenekselleşen “ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri”, bu yıl 12-13 Aralık tarihlerinde Volkswagen Arena’da gerçekleşti. Bu yıl altıncısı düzenlenen etkinlik, ünlü isimlerin de ilgi odağı oldu.

ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’ne Aslı Hotiç, Hilal Kosif, Nilgün Dumanlı, Candan Kıramer, Siren Ertan, Zeynep Üstünel, Tülin Şahin, Ayşe Kucuroğlu, Burcu Şendir, Şükrü Özyıldız, Nergis Kumbasar ve Sibel Bilgiç gibi cemiyet hayatının önemli isimleri katıldı.

American Express Card ve Vodafone’nin ana sponsorluğu ile Avon, Lindt ve Vestel’in co-sponsorluğu ve Antur organizasyonuyla Volkswagen Arena’da düzenlenen etkinliğe Aslı Şen, Billur Saatçi, Sitare Kalyoncuoğlu, Ebru Akel, Fulya Gündoğdu, Ayfer Toprak ve Seda Ulusun gibi isimler kendi markalarının stantlarıyla katıldı.

Alışveriş ile eğlence ile birleşti

ZUBİZU kullanıcıları gün boyunca yaptıkları alışverişlerde American Express Card ve Vodafone ayrıcalıklarıyla birlikte özel indirimlerden faydalandı. Vestel, workshop ve yanı sıra Mix&Go ile smoothie tadımı gerçekleştirdi. Avon, Melis İlkkılıç eşliğinde ziyaretçilere makyaj deneyimi yaşama fırsatı da sundu. Lindt’in çikolata ve WMF’in waffle tadımları ve Vogue dergisi editörleri de kendi önerilerini ‘Vogue Seçti’ etiketleriyle ziyaretçilerle paylaşımda bulundu.

Ara Güler Müzesi’nin ilk kitabı sanatseverlerle buluşuyor

Türkiye’nin ilk fotoğraf sanatçı müzesi olan ‘Ara Güler Müzesi’ etkinlikte, Ara Güler’in görsel hikâyeciliğini ve farklı alanlardaki üretimlerini anlatan ‘Islık Çalan Adam’ kitabını ve sergisini sanatseverlerin beğenisine sundu.

Candan Kıramer

Şükrü Özyıldız

Zeynep Üstünel

Hakan Kaplan

Nilgün Dumanlı

Aslı Hotiç § Hilal Kosif

Aslı Şen

Fulya Gündoğdu

Selen Yığın & Ceren Akkostepen

Ayşe Kucuroğlu

Ayfer Toprak

Batya Kebudi

Burcu Şendir

Eda Sungu & Özge Peker

Elçin Dağlaroğlu

Ebru Akel

Özge Peker

Nergis Kumbasar

Sibel Hatem & Nükhet Batı

Figen Babaoğlu

Esra Şahin

Naz Elmas

Esra İnce Efe

Meltem Tarhancı

Siren Ertan

Tülin Şahin

Zeynephan Oğuz

Sitare Kalyoncuoğlu

Sibel Bilgiç

Düzenleme: Gonca Çipe

Değerlendirme
YORUM YOK