Home / TRENDLER  / Turkish Designers Avenue

Turkish Designers Avenue

Türk tasarımcı işbirliklerine bir yenisini daha ekleyen Demsa Group, bu kez ‘Turkish Designers Avenue’ projesini hayata geçirdi. Turkish Designers Avenue içinde yer alan takı ve mücevher tasarımlarını sizler için derledik.

Dünyaca ünlü Türk tasarımcıların ilham veren hikayelerinden oluşan hazır giyim, aksesuar, özgün tasarım objeler, takı, mücevher ve çantadan oluşan en özel koleksiyonlarının sunulacağı ‘Turkish Designers Avenue’ Harvey Nichols Kanyon, Galeries Lafayette Emaar Square Mall ve Brandroom Nişantaşı mağazalarında tasarım severleri bekliyor.

 

Mücevher ve takı kısmına bir göz atalım…

Burcu Sülek; çağdaş mücevher tasarımı alanında alışılagelmişin dışındaki malzemeleri yorumlayarak özgün mücevher koleksiyonuyla bulunuyor.

Hann Karaköy; felsefeleri, estetiği ulaşabilir kılmak olan, her bir takıda farklı bir değişim, ilerleme içinde olan…

Nida Bulut; ışıltılı tasarımlarıyla şıklığınızı, zarif mücevherle tamamlayabileceğiniz, tarihi takılara modern çizgiler katarak günlük hayatlarımızda tekrardan yer bulmalarını sağlayan bir tasarımcı.

Nilüfer Tarzi Kuran; çeşitli tarihi dönemlerden esinlenerek oluşturduğu, takı severlere birbirinden renkli, şık ve özel ürünler hazırlayan tasarımcının, nadide ürünlerini görmeniz mümkün.

Örge Tulga; koleksiyonlarında sanat ve tarihten izlere rastlanan, birbirinden özgün takılarında sadelik ve rafineliği buluşturan tasarımcı…

Bunca takı ve mücevher olur da göz alıcı mücevher keseleri olmaz mı? The Glowings bu işi çok güzel başarmış.

Markaların muhteşem tasarımlarını, farklı, ulaşılabilir, en özel koleksiyonlarını keşfetmek için Harvey Nichols Kanyon, Galeries Lafayette Emaar Square Mall ve Brandroom Nişantaşı mağazalarını ziyaret etmeniz yeterli.

Değerlendirme
YORUM YOK

Sorry, the comment form is closed at this time.