Home / TRENDLER  / Takma kafana takıdan başka bir şey

Takma kafana takıdan başka bir şey

Baharın müjdecisi şu günlerde saçlarımızda da bahar çiçekleri açtı. Sandıklar açıldı ve 90’ların moda saç takıları ve taçları, modernize edilmiş halleri ile yine trend oldu.

Saç aksesuarları, özel günlerin vazgeçilmezi olmaktan çıkıp, günlük hayatta da kullanılan objeler olmaya başladı.

Saç takı ve aksesuarlarını kullanmak için illa düğün ya da nişan gibi bir gün olması ya da ünlü biri olmanız gerekmiyor; iş hayatında ve sokak modasında da sıklıkla rastladığımız, yükselen bir trend artık.

Tasarımcıların birbirinden şık ve her zevke uygun yaptıkları ürünler, bu yaz ağaçların bahar dalları gibi kadınlarımızın saçlarında hayat bulacak. Kadife taç üstüne inciler, tüller arasına gizlenmiş taşlar, değerli taşlarla bezenmiş toka taraklar, zincir bantlar ucundan sarkan su damlaları ya da çok değerli mücevher markalarının hazırladığı tasarımlar…

Simone Rocha

Miu Miu

Pixie Market

Pixie Market

Prada

Gucci

Dolce Gabbana

Cool & Sexy

Şu an dünyanın yükselen trendlerinden olan bu saç takılarını ister bijuteri ister gümüş isterseniz de altın veya pırlantalı olarak bulmanız mümkün. Kısacası; her bütçeye uygun ve erişilebilir nitelikte…

Graff

Graff

Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana

Dünyaca ünlü mücevher markaları da bu trendi ıskalamadı; aksine, birbirinden değerli tasarımlarla bu akıma öncülük ettiler.

Çok şık bir saç mücevheri veya takısı ile siz de kendi dünyanızın starı olabilir; çevrenizde fark yaratabilirsiniz. Önemli olan size dikte edilen öğreti ve kalıpları kırıp, yeniliklere açık olmak… Sloganımız belli: “Takma kafana takıdan başka bir şey”.

Yazan: Fatoş Kurugüllü

Değerlendirme
YORUM YOK

Sorry, the comment form is closed at this time.