Home / Mücevher  / Mücevher Fırsat Günleri Harbiye Askeri Müzesi’nde Başladı

Mücevher Fırsat Günleri Harbiye Askeri Müzesi’nde Başladı

Yüzde 70’e varan indirimler Mücevher Fırsat Günleri’nde

Üreticiler ile mücevher meraklılarını bir araya getiren Mücevher Fırsat Günleri, mücevher tutkunlarının ilgisini çekecek binlerce seçenek ve yüzde 70’e varan indirimlerle Harbiye Askeri Müzesi’nde başladı. Mücevher Fırsat Günleri, 25’nci kez Harbiye Askeri Müzesi’nde üretici ve toptancı firmaların katılımıyla 30 Aralık tarihlerine kadar sürecek.

Etkinliğe katılan firmalar genel olarak yoğunluktan ve ilgiden memnun görünmekte. Üreticilerin sunduğu yüzde 50’yi aşan indirimler yılbaşı öncesi mağaza alışverişlerine darbe vuruyor gibi görünmekte. Harbiye Askeri Müzesi’nde gerçekleşen Fırsat Günleri’ne katılım şu an için yoğun görünmekte; haliyle üreticilerin sunduğu indirimler tüketicileri mağazalardan ziyade bu fuara yönlendirmiş durumda. Özellikle Fırsat Günleri’nin gerçekleştiği lokasyona yakın bulunan Nişantaşı’daki mağazalarda gözle görülür bir durgunluk söz konusu. Fırsat Günleri her ne kadar mağazalara yönelen müşteri potansiyelini kendisine çekebilmiş olsa da birçok katılımcı firma, günlüğü 4.000 TL’yi bulan kiralardan ve etkinliğin sadece 5 gün sürmesinden şikayetçi.

‘Anneler Günü’nden vazgeçilecek

 

2018 Anneler Günü’ne özel düzenlenen Fırsat Günleri’nde beklenen yoğunluğun yaşanmadığı ve etkinliğe katılan firmaların memnun olmadığından 24’üncü Mücevher Fırsat Günleri ile ilgili haberimizde bahsetmiştik. Anneler Günü’nün beklenen ilgiyi görememesi üzerine 2019 yılında Anneler Günü’ne özel Fırsat Günleri düzenlenmesi şimdilik iptal edilmiş. Sevgililer Günü için ise henüz net bir karar verilmiş değil.

‘Kazan kazan’

 

Sereks Fuarcılık tarafından her yıl düzenlenen ve gelenekselleşen Mücevher Fırsat Günleri’nde üretici firmaların sunduğu indirimlerle tek taş, beştaş pırlanta yüzük, altın takılar, elmas, yakut ve safir setler bulmak mümkün. Fuarda insanlar daha ucuz fiyatlı ürünlere ulaşma fırsatı bulurken üreticiler de ellerindeki ürünleri yıl sonunda paraya çevirme fırsatını elde ediyor.

Yeni yıl hediyelerini henüz almamış olan ya da yıl sonu indirimlerinden faydalanarak kendisine bir hediye vermek isteyen okurlarımız 30 Aralık’a kadar Harbiye Askeri Müzesi’ndeki Mücevher Günleri’ni ziyaret edebilirler. Mücevher Fırsat Günleri, akşam saat 20.30’a kadar ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.

Haber: Enes Aydemir

Değerlendirme
YORUM YOK

Sorry, the comment form is closed at this time.