Home / TRENDLER  / Kaçırılmayacak 5 Yılbaşı Kampanyası

Kaçırılmayacak 5 Yılbaşı Kampanyası

Yeni yıla girmemize 5 gün kala, markalar kampanyalarını arttırdı. Her sektörde olduğu gibi takı sektöründe de kaçırılmayacak, avantajlı fiyatlar sizleri bekliyor. Yılbaşında ne takacağını ya da takı hediye etmek isteyenler… Bu haber tam da size göre…

1- Atasay

Tak Sana Yakışanı hashtag’i ile çıkış yapan ve yeni yıla özel indirimler hazırlayan Atasay, kadın, erkek ve çocuk ürünlerinde avantajlı bir alışveriş vadediyor.

 

Ayrıca online alışverişlerde yüzde 40 varan indirimlerine ilave olarak yüzde 10 sepette indirim olanağı sunan marka, gümüşten kar tanesi kolye de hediye ediyor.

 

Diğer taraftan; almayı planladığınız yılbaşı hediyesi için Atasay’da çok uygun fiyatlı hediye de bulmak mümkün.

Beyaz Altın Tektaş Yüzük

Fiyatı: 220 TL

Gümüş Yaka İğnesi

Fiyatı: 440 TL

Gümüş Yaka İğnesi

Fiyatı: 220 TL 

2- Ariş

Yeni yılda ışığını yansıt diyen Ariş, avantajlı indirimlerle tüketiciyi davet ediyor. Farklı ürün seçkileri ve fiyat skalası ile herkesin kolayca ulaşabileceği, şık ürünler sunan marka; Pırlantalı ürünlerde yüzde 15 indirim, tüm ürünlerde 2’nci ürüne +Yüzde 10 indirim ve 1500 TL üzeri alışverişlerde Pırlanta Kar tanesi kolye hediye veriyor. Ayrıca outlet kısmında yüzde 50’ye varan indirimler söz konusu.

Pırlanta Ametist Kolye

Fiyatı: 1189 TL

Gümüş Pırlanta Kurukafa Yüzük

Fiyatı: 140 TL

Gümüş Pırlanta Yüzük

Fiyatı: 140 TL

Taç Çakrası

Altın Kolye

Fiyatı: 372 TL

3- Lizay

Mağaza ve online alışveriş avantajlarını, diğer markalar gibi ayıran Lizay’da yüzde 10 ile yüzde 65 oranında değişkenlik gösteren indirimler mevcut. Online tarafta ise sepette ekstra indirim olanağı sunan marka, 1000 TL ve üzeri alışverişlerde pırlanta kar tanesi kolye hediye ediyor.

Pırlanta Kolye

Fiyatı: 436 TL

Altın Bileklik

Fiyatı: 382 TL

Gümüş Tespih

Fiyatı: 322 TL

4- Blue Diamond

Tektaş Pırlanta Kolye

Fiyatı: 880 TL

Elmas Yüzük

Fiyatı: 779TL

Pırlanta Çelik Bileklik

Fiyatı: 381 TL

5- Zen

‘Partiye ışıltını kat’ diye seslenen marka, yüzde 40 indirim yanı sıra 2000 TL üzeri alışverişlerde de pırlanta tektaş küpe hediye ediyor.

Aşkın Ritmi Pırlanta Kolye

Fiyatı: 882 TL

Pırlanta Yüzük

Fiyatı: 652 TL

Tektaş Pırlanta Küpe

Fiyatı: 680 TL

Çelik Pırlanta Kolye

Fiyatı: 180 TL

 Renkli Taşlı Kolye

Fiyatı: 1160 TL

Biz sadece ufak bir seçki sunduk. Kendinizi şımartmak ya da hediye almak istiyorsanız acele edin. Kampanyaların çoğunluğu 31 Aralık’ta son buluyor; söylemesi bizden…

 

*** Kampanya fiyatlarına ve ürün görsellerine, markaların kendi web sitesi üzerinden ulaşılmıştır. Dolayısıyla tüm kampanya hakları ve fiyat değişikliği hakları da markalara aittir.

Yazan: Gonca Çipe

Değerlendirme
YORUM YOK