Home / Gümüş  / Gümüş yıl

Gümüş yıl

Eğer annenize hala bir hediye bulamadıysanız ve siz de iflah olmaz bir ‘gümüş severseniz’ bu haberimiz tam size göre!

Anneler Günü’ne sayılı günler kalmışken hepimizi bir telaş aldı. Önceki yıllarda alınan hediyeler hatırlanıp gözden geçirildi, arkadaşlara danışıldı, pek çok dükkan ve web sitesi gezildi. En değerlimiz annemize hediye almak hafife alınacak bir iş değil tabi. Gelin bu yıl bir değişiklik yapalım ve annelerimizi gümüş takılarla büyüleyelim.

Gümüş Yolu

Zamane annelerine

Parıltı ve zarafeti bir arada seven anneler için en gösterişli gümüş takıları araştırırken elbette karşımıza çıkanlar bizi de büyüledi. Modern ama zarif, özgüven kokan tasarımlar, gümüşü altının önüne geçiren progressive yaklaşımlar aklımızı başımızdan aldı.

Doğadan bir parça

Doğal taşların mücevherle buluşması her zaman etkileyici olmuştur. İnci, sedef gibi manevi açıdan da değerli taş ve materyal ile gümüş birleşiyor ve her anlamda tatmin edici hediye seçeneklerini gözler önüne seriyor.

Ekina Gümüş

Genç ve enerjik anneler için

Annemin ruhu ebediyen genç kalacak diyorsanız hareketli parçalardan oluşan rose ve rodyumlu gümüş kolyeler tam sizlik!.. Bu tasarımlarla son yıllarda sıkça karşılaşsak da olsak da yıllarca eskimeyecek bir moda ortaya çıktı, demek mümkün.

Penta Silver

Capcanlı ve neşe dolu annelere

Kıpır kıpır, enerjik bir anneniz varsa gönlünü çelecek hediyeyi biz bulduk! Renkli zirkon ve firuze bu anlamda her yaştan kadına hitap ediyor. Bir de tasarımında hareket varsa, değmeyin keyfinize… Taşıyana da izleyene de neşe saçıyor.

Aks Gümüş

Creo

Pırlanta görünümlü gümüşler

Bütün kadınlar pırlantaya aşıktır, eminiz anneniz de öyle… Pırlanta, elbette herkesin ulaşabileceği bir rakamda olmayabiliyor. Pırlanta etkisi yaratabilecek gümüş takılar, tam da bu zamanlarda imdadımıza yetişiyor. Anneler günü için hediye ararken pırlanta görünümlü gümüş tasarımlar, asla göz ardı edilmemeli…

Sanroza

Hâza hanımefendilere…

Anneniz iflah olmaz bir klasikçiyse, anneler gününde onu mutlu edecek hediyeyi araştırdık. Gerek yöresel motifler, gerek 19. Yüzyıl zarafeti taşıyan pek çok parça ile karşılaştık ve gerçekten mest olduk. Annenizi tam kalbinden yakalamak isterseniz buyurun…

Midyat Gümüş Kenti

So Chic

Farklı ve asil

Birbirinden şık tasarımlarla kendinizden geçmek ve annenize hayatının hediyesini vermek mümkün… Kamaşan gözler aşkına!

Nusret

Canımız annelerimize, dünyanın tüm güzel mücevherlerini versek sevgimizi anlatmaya yetmez. Ama biz yine de yılmadık; annemize layık o en güzel gümüş takıların peşinde, büyülü bir yolculuğa çıktık. Umarız bu yılki anneler günü kutlamanızda bir fark yaratabilmişizdir; Anneler Gününüz Kutlu Olsun.

Yazan: Ece Başböyük

Değerlendirme
YORUM YOK

Sorry, the comment form is closed at this time.