Home / Mücevher  / En şık annelere en şık 5 kombin

En şık annelere en şık 5 kombin

Genç annelere “Kendi hediyeni kendin al” diyoruz ve 5 farklı kombin önerisi sunuyoruz. Detaylar haberimizde…

Anneler Gününde her zaman hediye beklemek gerekmiyor. Kendi hediyenizi kendiniz de alabilirsiniz. Çalışan, genç anneler yönelik birbirinden şık, tarz ve trend bir görünüm sunacak 5 kombin önerisi…

1- Monokrom

Adil Işık

Storks

Tek renk ya da zıt renklerin birbirine uyumu… Son yılların en trend akımına bir destek de biz verelim dedik. Sarı tonlarındaki elbiseye, sarı altın ve pırlantadan oluşan bu mücevherler, monokromu tamamlar nitelikte.

2- Kırmızı ve tonlarının büyüsü

Boyner

Blue Diamond

Kırmızı, her dönemin vazgeçilmezi. Bazen bordoya çalan bazense daha patlak renkleriyle… Kuşkusuz ki böylesi göz alıcı bir rengi, pırlanta bir küpe patlatabilirdi.

3- Tulum

Mango

Zen Pırlanta

Tulumlar, oluşturacağınız kombine göre her yere kolayca giyebileceğiniz tasarımlar. Şık annelerin vazgeçilmezi. Hele ki renkli taşlı pırlanta bir kolye ile muhteşem uyum sağlayacaktır.

4- Pantolonsuz asla!

İpekyol

Lizay Pırlanta

Bol pantolon modası her zaman devam eder. Pantolon ve gömleğin klasik tarzına, yine hiç modası geçmeyecek, klasik ama bir o kadar da şık bir pırlanta küpe gider.

5- Davetin kraliçesi

Vakko

Armaggan

Hem anne olmak hem de çalışmak… Tüm bunların arasında bir de davete gitmek… Gayet sade, şık ve bir o kadar da rahat bu kıyafete, uçuş uçuş oluşuna vurgu yapacak, muhteşem kelebek detaylı bir mücevher giderdi.

Siz Anneler, her gün kutlamayı hak ediyorsunuz. Ne giyerseniz ne takarsanız takın, hiçbiri sizler kadar mükemmel olmayacaktır… Anneler Gününüz Kutlu Olsun

Yazan: Gonca Çipe

Değerlendirme
YORUM YOK

Sorry, the comment form is closed at this time.