Home / TAKI  / Saat  / Dört ikonik kadın bir ikonik koleksiyon

Dört ikonik kadın bir ikonik koleksiyon

Saatçilikte rakipsiz hassasiyet ve güzelliğin sembolü olan Omega, Constellation ile ikonik ruhu koruyan, aynı zamanda birçok tasarım ve teknolojik dokunuşu da içinde barındıran canlandırılmış bir model seçimi sunuyor. Omega, Cindy Crawford, Nicole Kidman, Alessandra Ambrosio ve Liu Shishi… Bu dört ikonik kadın Constellation’ın marka yüzü oldu.

Constellation, Omega için kadın kol saatleri üretimindeki köklü tarihinde gerçek bir mücevher. Dünyanın tüm ülkelerinden, tüm kültürlerden kadınlar bu saati tanıyor ve seviyor. Güzelliği ve hassasiyeti onyıllar boyunca tüm dünyada beğenildi ve popülerliği nesilleri aştı. Bu nedenle Omega, 2018 için yeni bir Constellation kampanyası oluşturmak istediğinde, bir değil tam dört ilham veren kadını markanın kalbine yerleştirmeyi tercih etti.
Cindy Crawford, Nicole Kidman, Alessandra Ambrosio ve Liu Shishi, Constellation koleksiyonunun zarif ve cezbedici özelliklerini temsil ediyor. Fakat her bir saat modeli gibi, bu dört elçi de kendine has özellikleriyle benzersiz ve yetenekli.

Moda fotoğrafı sanatçısı Damon Baker, aşağıda yer alan fotoğrafları minimalist ve şık bir konsept çerçevesinde ve Manhattan gökyüzünün modern bir yorumuyla çekti. Omega ‘nın Paris’ten St. Petersburg’a birçok yeri dolaşan “Her Time” sergisiyle de paralel şekilde, renk paletinde Omega kırmızısının yanı sıra beyaz ve altın renkler de yer alıyor.

Bu yepyeni seride öne çıkansa, cesur zanaatkarlık. Rafine edilmiş yeni yaklaşım, ikonik tasarımın hemen her kısmına dokunurken 36 yıldan uzun süredir sağlam bir favori olan o “Manhattan” görünümünü de koruyor.

Gökteki yıldızlardan ilham alan ismiyle Omega Constellation, zamanı ölçme standartlarımızı yeniden tanımlama ilkesiyle hareket etti ve bunu her zaman zarif güzelliği ve klasıyla başardı.

Constellation bu yıl tasarım ve teknolojide bir adım ileri gidiyor. Kadınlar için seçkin çeşitliliğin yanı sıra bu saat ailesinin ün kazandığı mükemmel hassasiyet de sunan 101 yeni model tanıtıyor. 29 milimetrelik modellerde, mekanik üstünlük Omega Master Co-Axial mekanizma ile sağlanıyor ve her Master Chronometer sertifikalı saatin fabrikadan çıkmadan önce tabi tutulduğu 8 katı testle garantileniyor.

Değerlendirme
YORUM YOK

Sorry, the comment form is closed at this time.